Information i zamówienia: +48 535 959 755

Prezent dla wędkarza

Jeśli szukasz idealnego prezentu dla wędkarza i wciąż nie wiesz co kupić to ten artykuł jest dla Ciebie. Jak wiemy od czasu do czasu zdarza się okazja, na którą trzeba zaopatrzyć się w prezent. Mogą to być urodziny, imieniny, dzień ojca, dzień dziadka, dzień chłopaka, Świeta lub cokolwiek innego. Niezależnie na jaką okazję planujesz kupić prezent, warto wybrać coś uniwersalnego, coś co na pewno się sprawdzi. Poniżej przedstawiamy kilka trafionych pomysłów na prezent dla wędkarza.

Wędka karpiowa

Kim by był żołnierz bez karabinu? Kim by był wędkarz bez wędki? No właśnie! Wędka karpiowa to najważniejszy element ekwipunku każdego wędkarza. Niektórzy wędkarze mają swoją jedną ulubioną wędkę, inni natomiast lubią często zmieniać sprzęt lub łowią kilkoma wędkami na raz. Kupno wędki nie jest najbardziej bezpiecznym prezentem, bo nie zawsze wiemy czy osoba obdarowywana akurat potrzebuje nowego kija wędkarskiego. Dlatego przed postawieniem na nową wędkę najlepiej się zorientować czy akurat ten element wędkarskiego ekwipunku będzie trafionym pomysłem.

Jako prezent dla wędkarza polecamy wędki karpiowe:

Akcesoria wędkarskie - kołowrotki, żyłki i plecionki.

Typowe akcesoria wędkarskie takie jak kołowrotek karpiowy, żyłka czy plecionka to elementy, które każdy wędkarz co jakiś czas wymienia i dokupuje nowe. Jeśli osoba, którą chcesz obdarować jest fanem wędkarstwa to na pewno nie pogardzi nowym zestawem plecionek i innych podobnych akcesoriów. Najlepiej sprawdź jaki kołowrotek i żyłka są używane obecnie. Następnie wspólnie ze sprzedawcą dobierz coś podobnego (lecz nowego i o klasę lepszego). Taki plan jest praktycznie gwarancją, że upominek będzie udany.

Zawsze trafionym prezentem dla wędkarza jest kołowrotek Shimano lub jeden z wielu kołowrotków karpiowych dostepnych w naszym sklepie.

Torba i plecak wędkarski

Wybór torby i plecaka to proste zadanie nawet dla laika. Zatem jeśli nie znasz się na sprzęcie wędkarskim to z pewnością postawienie na nową torbę będzie bezpiecznym i sprawdzonym pomysłem. Warto jednak pamiętać o tym by nie kupić zwykłej torby lub sportowego plecaka. Gdy wybierzesz egzemplarz mający specjalne wędkarskie przegródki na akcesoria, to z pewnością nie umknie to uwadze osoby którą masz zamiar obdarowna. Torba czy plecak to praktyczny pomysł na prezent, który praktycznie nie może się nie udać.

Krzesło lub łóżko

Krzesło lub łóżko wędkarskie to uniwersalny pomysł na prezent dla każdego wędkarza. Każdy wędkarz marzy o nowym lepszym stanowisku. Nawet jeśli ma naprawdę dobry i wygodny fotel... to zawsze może mieć lepszy. Naszym zdaniem, krzesło to coś czym nie pogardzi żaden wędkarz.

Ciekawą alternatywą dla krzeseł są łóżka wędkarskie. Bardziej wytrawni wędkarze spędzając na długiej zasiadce całą noc zabierają ze sobą specjalistyczne łóżka polowe przystosowane do wędkarskich zasiadek. Nie każdy inwestuje w sprzęt typowo wędkarski w efekcie posiłkując się bardziej biwakowymi rozwiązaniami. Naszym zdaniem łóżko wędkarskie to znakomity przykład prezentu “premium”, czyli czegoś o czym każdy wędkarz marzy, ale z różnych względów nie każdy decyduje się na taki zakup. Na pewno jest to interesująca propozycja dla każdego kto sądzi, że kolejne krzesło wędkarskie wydaje się zbyt banalnym pomysłem.

Elektroniczne sygnalizatory brań jako ekskluzywny prezent

Wędka, akcesoria wędkarskie, torby, plecaki, krzesła i łóżka - jeśli to wszystko wydaje Ci się mało wyszukane to mamy bardziej “gadżeciarską” propozycje, która znakomicie będzie się prezentowała w torebce prezentowej - elektroniczny sygnalizator brań.

Typowy sygnalizator brania informuje wędkarza o potencjalnym braniu za pomocą sygnalizacji świetlnej i dźwiękowej. Z reguły jest wyposażony w regulację głośności oraz regulacje światła. Typowy sygnalizator brania jest zasilany na baterię. Całkiem sprawnie i skutecznie działające sygnalizatory brań można znaleźć już za kilkadziesiąt złotych.

Dobrze dopasuj prezent lub postaw na coś uniwersalnego

Wybierając prezent dla wędkarza warto najpierw się zorientować jaki sprzęt wędkarski będzie przydatny. Dopiero w kolejnym kroku można dobrać odpowiednią wędkę lub akcesoria wędkarskie. Jeśli jednak nie wiesz co będzie odpowiednie to warto postawić na uniwersalne prezenty takie jak torba, krzesło lub sygnalizator brania.
  • Sklep stacjonarny
  • Rabaty dla stałych klientów
  • Jakość bez kompromisu
+48 535 959 755

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły