Information i zamówienia: +48 535 959 755

Konkursy dostępne na Facebooku Carpsite.pl

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100032307054532  

 

Konkursy i wyprzedaż świąteczna obowiązuje tylko dla zakupów w dniach od 7.12 -23.12.2023 r.

 

Konkurs nr 1  - Do wygrania ŁÓŻKO FOX DURALITE - W konkursie można wziąć udział kupując produkty firmy FOX  za min. 150 zł. Następnie w komentarzach pod konkursem podajemy nr paragonu lub nr zamówienia internetowego. Losowanie po świętach.

 

Konkurs nr 2 – Do wygrania 10 kg pelletu Banda Baits Squid-Pomarańcza.      

Każdy zakup za min 40 zł bierze udział w losowaniu. Należy tylko w komentarzach pod konkursem podać nr paragonu lub nr zamówienia internetowego.  Losowanie po świętach.

 

Konkurs nr 3 – Do wygrania FOX ŚPIWÓR DURALITE -

Każdy zakup za min 100  zł z firmy FOX bierze udział w losowaniu. Należy tylko w komentarzach pod konkursem podać nr paragonu lub nr zamówienia internetowego.  Losowanie po świętach.

 

Konkurs nr 4 – Do wygrania Lodówka Ridge Monkey  z wkładami CoolaBox Compact 25. Każdy zakup za min 100 zł z firmy Ridge Monkey bierze udział w losowaniu. Należy tylko w komentarzach pod konkursem podać nr paragonu lub nr zamówienia internetowego.  Losowanie po świętach.

 

Konkurs nr 5 – Do wygrania 5kg kulek limitowanej edycji Honey Secret.

Każdy zakup za min 60 zł bierze udział w losowaniu. Należy tylko w komentarzach pod konkursem podać nr paragonu lub nr zamówienia internetowego.  Losowanie po świętach.

 

Konkurs nr 6 – Do wygrania zestaw materiałów PVA z firmy Delphin

Każdy zakup za min 50 zł bierze udział w losowaniu. Należy tylko w komentarzach pod konkursem podać nr paragonu lub nr zamówienia internetowego.  Losowanie po świętach.

 

Konkurs nr 7 – DO wygrania Kubek i czapka z firmy DAIWA. Każdy zakup za min 40 zł bierze udział w losowaniu. Należy tylko w komentarzach pod konkursem podać nr paragonu lub nr zamówienia internetowego. Losowanie po świętach.

 

Konkurs nr 8  - 10 kg kulek The Ultimate Essential SCOPEX. W konkursie można wziąć udział kupując produkty The Ultimate  za min. 60 zł lub 1 kg kulek.  Następnie w komentarzach pod konkursem podajemy nr paragonu lub nr zamówienia internetowego. Losowanie po świętach.

 

Konkurs nr 9  - Do wygrania 4 x kalendarz z firmy Delphin

Każdy zakup za min 30 zł bierze udział w losowaniu. Należy tylko w komentarzach pod konkursem podać nr paragonu lub nr zamówienia internetowego.  Losowanie po świętach.

  • Sklep stacjonarny
  • Rabaty dla stałych klientów
  • Jakość bez kompromisu
+48 535 959 755

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły