Information i zamówienia: +48 535 959 755

Dipy do przynęt wędkarskich

Sortuj według:
Dip to aromatyczny płyn lub żel o mocnych walorach smakowych i zapachowych. Tego typu środki stosowane są jako dodatkowy czynnik aromatyzujący do przynęty.
FERMENTOWANA KUKURYDZA - ZALEWA EPIDEMIA
16,00 zł

Dip do przynęt karpiowych

Dip najczęściej jest mieszany z innymi środkami lub stosowany na zmianę. Często spotykaną strategią jest zmieszanie przynęty na kilka minut przed zanurzeniem w wodzie. W przypadku niektórych dipów przynętę należy zanurzyć na kilka godzin lub nawet kilka dni przed rozpoczęciem połowu.

Oczywiście warto stale monitorować, jak zachowuje się przynęta zanurzona w dipie, gdyż zbyt długie moczenie może doprowadzić do zbytniego rozmiękczenia. Z drugiej strony optymalny czas stosowania dipu pozwala uzyskać efekt optymalnego stanu skupienia (zamiana właściwości fizycznych), który skutkuje tym, że walory zapachowe są uwalniane znacznie szybciej. O tym jak dokładnie stosować wybrany rodzaj dipu z reguły można przeczytać na opakowaniu lub w opisie produktu.

Poza dipami oferujemy tak zwane boostery czyli aromatyczne zalewy, których zadaniem jest zwiększenie walorów (smakowych i zapachowych) podczas stosowania zanęty. Sposób użytkowania boosterów polega na dodatkowym namaczaniu (aromatyzowaniu) kulek, pelletów, ziaren, method mix, stick mix itd.

Naszym zdaniem stosowanie DIPów to bardzo dobre rozwiązanie na poprawę efektywności podczas połowu. Skuteczne połączenie dipu z nęceniem potrafi dać niespotykaną radość z wędkowania.

W naszym sklepie oferujemy tylko i wyłącznie DIPy sprawdzonych renomowanych producentów: FEEDER BAIT, Imperial Baits, INVADER, Massive Baits, Sonubaids oraz XUFEX.

  • Sklep stacjonarny
  • Rabaty dla stałych klientów
  • Jakość bez kompromisu
+48 535 959 755