Information i zamówienia: +48 535 959 755
PROMOCJA

AVID Benchmark Leveltech System Sleepsystem na 6 nogach

  • Zapytaj o dostępność
  • Koszt przesyłki od 0,00 zł
  • Kod produktu A0440019
  • AVID

Informacja i zamówienia: 535 959 755 lub biuro@carpsite.pl

Opis produktu

Łóżka Benchmark jest synonimem najbardziej luksusowych i najwyższej jakości łóżek na rynku. Materac z pianki Memory Foam we wszystkich produktach z tej serii zapewnia najwyższy komfort i sprawia, że ​​czas spędzony na rybach jest przyjemnością. Nasza najnowsza konstrukcja LevelTech zapewnia maksymalną stabilność i wytrzymałość niezależnie od terenu. Dzięki nim możesz szczęśliwie odpocząć na równym, stabilnym i bezpiecznym łóżku, zapewniającym najlepszy sen na rybach, jaki kiedykolwiek miałeś. Wszystkie produkty z serii LevelTech zosały zbudowane na komponentach najwyższej jakości i zbudowane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wszystkie modele z serii LevelTech są wyposażone w nasz rewolucyjny system nóg LevelTech (zgłoszony do opatentowania).
Zamiast tradycyjnego systemu sprężynowego LevelTech wykorzystuje przeciwległe magnesy, dzięki czemu jest trwalszy, bardziej wytrzymały i nie wymaga konserwacji. Gama Benchmark LevelTech posiada również poziomnice wbudowane w zawiasy górnej części ramy, dzięki czemu poziomowanie łóżka jest znacznie łatwiejsze i zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru na materacu podczas snu i pomaga zmniejszyć punkty nacisku. Wszystkie modele w tej serii są wyposażone w nasz system wsparcia lędźwiowego, który w połączeniu z materacem Memory Foam 50 mm zapewnia niezrównany komfort i oparcie, nawet podczas najdłuższych sesji.
Oba modele wyposażone są w dwuwarstwową kołdrę na 5 sezonów. Zewnętrzna kołdra jest wodoodporna i posiada  osłonę przeciwwiatrową, która zapobiega przedostawaniu się zimnego powietrza przez zamki błyskawiczne. Wewnętrzna materiał jest dwustronny: wykonany z polaru z jednej strony i gładkiej brzoskwiniowej skóry z drugiej. Wewnętrzną kołdrę można również bardzo szybko zdjąć, po prostu rozpinając zamek błyskawiczny z każdej strony. Wewnętrzna kołdra ma również przegrodę przeciwwiatrową, która dodatkowo chroni przed przedostawaniem się zimnego powietrza przez zamki błyskawiczne.
  • Sklep stacjonarny
  • Rabaty dla stałych klientów
  • Jakość bez kompromisu
+48 535 959 755

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły