Information i zamówienia: +48 535 959 755

AVID Stormshield Safeguard - Standard kołyska

  • (Jest 1 szt) Wysyłamy w 48h!
  • Koszt przesyłki od 0,00 zł
  • Kod produktu A0550001
  • AVID

Informacja i zamówienia: 535 959 755 lub biuro@carpsite.pl

Opis produktu

Kołyska Stormshield Safeguard jest najnowszą wersją jednego z naszych najlepiej sprzedających się i najbardziej popularnych produktów.
W ciągu 5 lat od wypuszczenia pierwszych produktów Safeguard stały się one powszechnie uważane za najbardziej bezpieczne, najlepsze jakościowo i najłatwiejsze w użyciu na rynku.
Mając na uwadze kultową wręcz popularność produktów z serii Safeguard, uznaliśmy, że nadszedł czas, aby je zmodernizować i ulepszyć tam, gdzie to możliwe, wykorzystując m.in. postęp w rozwoju materiałów.
Stormshield Safeguard jest wykonana z unikalnej i super wytrzymałej tkaniny Stormshield, która w przeciwieństwie do wielu innych produktów do pielęgnacji karpi, nie rozwarstwia się z czasem, co oznacza, że Stormshield Safeguard będzie służyć znacznie dłużej, niż niektóre konkurencyjne produkty.
Górna część ramy jest pokryta grubą warstwą miękkiej tkaniny, co gwarantuje, że Twoja zdobycz nie ulegnie uszkodzeniu i będzie bezpieczna podczas odhaczania, ważenia oraz podczas sesji zdjęciowej.
Lekka, aluminiowa rama jest wykończona w zielonym kolorze khaki, a regulowane nogi wyposażone w nowy i ulepszony system Rock-Steady, więc wypoziomowanie Safeguarda, nawet na najbardziej nierównym podłożu, jest szybkie i łatwe.
Siatkowe kratki drenażowe na obu końcach maty ułatwiają odpływ nadmiaru wody.
Kołyska Stormshield Safeguard jest dostępna w dwóch rozmiarach, standardowym i XL, obie są zapakowane w torbę ułatwiającą przenoszenie.


Wymiary

Standard

Rozłożona: wys. 30-40, szer. 65, dł. 100 cm

Złożona: wys. 20, szer. 50, dł. 60 cm

Masa: 4,7 kg (z torbą)


XL

Rozłożona: wys. 40-50, szer. 80, dł. 125 cm

Złożona: wys. 20, szer. 60, dł. 80 cm

Masa: 5,1 kg (łącznie z torbą)
  • Sklep stacjonarny
  • Rabaty dla stałych klientów
  • Jakość bez kompromisu
+48 535 959 755

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły