Opis produktu
Stanz Camlock Screwpoint Bankstick to część wysokiej jakości serii akcesoriów bankware marki Sonik, wykonanej z anodyzowanego aluminium klasy premium. Dostępny w pięciu długościach, łączy lekkość, wytrzymałość i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, tworząc niezawodne narzędzie dla każdego wędkarza.
Każdy model wyposażony jest w solidny szpic śrubowy, który bez problemu wkręca się w najtwardsze podłoże, oraz precyzyjny system regulacji wysokości Camlock, pozwalający na szybkie i pewne ustawienie pozycji. Konstrukcja z wysokiej klasy aluminium o średnicy 16/20 mm gwarantuje optymalną sztywność, niską wagę i długowieczność.
Dodatkowo w zestawie znajduje się pręt pomocniczy (torsion bar), przechowywany wewnątrz trzonu banksticka, ułatwiający wkręcanie w twardą ziemię. Całość wykończona jest w matowym, czarnym anodowanym kolorze, zapewniającym elegancki wygląd i odporność na zużycie.
Dostępne długości: 9″ (23 cm), 12″ (30 cm), 18″ (46 cm), 24″ (60 cm) oraz 36″ (92 cm).
W pełni kompatybilny z innymi produktami z serii Sonik Stanz.
Szpic śrubowy do pracy w najtwardszym gruncie
Lekka i mocna konstrukcja z aluminium wysokiej klasy
Solidny, frezowany szpic śrubowy
System regulacji wysokości Camlock – szybki i bezpieczny w obsłudze
Pręt pomocniczy (torsion bar) przechowywany wewnątrz trzonu
Matowe, czarne anodyzowane wykończenie o podwyższonej trwałości
Stabilna konstrukcja 16/20 mm
W pełni kompatybilny z innymi elementami serii Stanz