Information i zamówienia: +48 535 959 755

Korda Krank Size 04 haczyki

  • (Jest 5 szt) termin realizacji 5-7 dni.
  • Koszt przesyłki od 20,00 zł
  • Kod produktu KKR4
  • KORDA

Informacja i zamówienia: 535 959 755 lub biuro@carpsite.pl

Opis produktu

Korda  Krank Size 04 haczyki

Ten wzór był wielkim sprzedawcą, odkąd Tom Dove po raz pierwszy wymyślił go w 2014 roku i odpowiadał za niezliczone duże ryby zarówno w kraju, jak i za granicą, a nawet niektóre potwory innych gatunków znacznie przekraczające 100 funtów w Tajlandii.
Unikalny kształt ma bardzo szerokie rozwarcie, z dość krótkim, zakrzywionym trzonkiem w oczko skierowane do wewnątrz – efekt odwrócony do wewnątrz jest podkreślony przez kształt trzonka i sposób, w jaki zawija się do oka. Końcówka, która jest lekko dziobana, jest przesunięta, a ten kształt pomaga jej „obrócić” się po początkowym uchwycie.
Te haczyki są bardzo mocne i wyposażone w mikrozadzior, który nie utrudnia penetracji, ale po wbiciu zapewnia, że ​​haczyk pozostanie na swoim miejscu. Dostępna jest również wersja bezzadziorowa.
Krank może być używany z szeroką gamą różnych przyponów i jest niezwykle skuteczny nawet z prostym węzłem bez węzła, lub może być używany z bardziej skomplikowanymi zestawami, takimi jak Spinner Rig, który preferuje sam Tom Dove.
Dostępna jest również wzmocniona wersja Heavy Duty Krank X, która jest przeznaczona do użytku w bardzo zarośniętych lub zarośniętych warunkach lub podczas łowienia na bardziej ekstremalnych wodach kontynentalnych.
Każde opakowanie zawiera dziesięć haczyków z zadziorem lub bez zadziorów, do wyboru w rozmiarach: 2, 4, 6, 8 i 10 oraz rozmiar 1 w wersji Krank X.
 
  • Sklep stacjonarny
  • Rabaty dla stałych klientów
  • Jakość bez kompromisu
+48 535 959 755

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły