Information i zamówienia: +48 535 959 755

Korda - Krimping Tool Small

  • (Jest 7 szt) Wysyłamy w 48h!
  • Koszt przesyłki od 20,00 zł
  • Kod produktu KKTS
  • KORDA

Informacja i zamówienia: 535 959 755 lub biuro@carpsite.pl

Opis produktu

Zagniatanie to świetny sposób na uzyskanie schludnych, mocnych połączeń, zwłaszcza gdy używasz sztywniejszych i/lub grubszych materiałów, które mogą być trudne do skutecznego zawiązania – a ponadto pozwala za każdym razem uzyskać odpowiednią długość przyponu, co jest szczególnie przydatne w przypadku urządzenia Chod.

Jednak prawidłowe wykonanie zacisku podczas zaciskania, tak aby nie ześlizgiwało się ani nie osłabiało materiału, zawsze stanowi problem, ale to narzędzie Mini Krimp rozwiązuje ten problem, ponieważ zostało specjalnie zaprojektowane do użytku z trzema rozmiarami zacisków Krimp, które sprzedajemy – szczęki oznaczone są literami XS, S i L, które oznaczają szczelinę, którą należy zastosować dla każdego rozmiaru.

O ile Krimpy zostaną dopasowane do odpowiedniej średnicy materiału przyponu, Mini Krimp Tool pozwoli Ci za każdym razem stworzyć idealne połączenie. Jest wykonany z miękkiej stali i ma gumowane uchwyty, które pozwalają na dobry chwyt i zapewniają odpowiedni nacisk na Krimp, a ponadto posiada w szczękach obcinacz żyłki, który jest przydatny podczas konstruowania przyponów.

Narzędzie Mini Krimp jest bardzo kompaktowe, więc z łatwością zmieści się w pudełku ze sprzętem lub podobnym urządzeniu, ale nadal pozwala uzyskać wystarczającą dźwignię, aby za każdym razem utworzyć idealne połączenie zaciskane.
  • Sklep stacjonarny
  • Rabaty dla stałych klientów
  • Jakość bez kompromisu
+48 535 959 755

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły