Information i zamówienia: +48 535 959 755

Korda Bait Drill 8mm – wiertło do przynęt z korkowymi wkładami

  • (Jest 5 szt) termin realizacji 5-7 dni. (co to znaczy?)
  • Koszt przesyłki od 20,00 zł
  • Kod produktu KRT004
  • KORDA

Informacja i zamówienia: 535 959 755 lub biuro@carpsite.pl

Opis produktu

Korda Bait Drill 8mm – wiertło do przynęt z korkowymi wkładami

Korda Bait Drill 8mm to precyzyjne wiertło do przynęt, zaprojektowane do rozwiercania kulek i orzechów w celu dodania im wyporności za pomocą dopasowanych wkładów korkowych. Narzędzie pozwala uzyskać przynęty zbalansowane, krytycznie dociążone lub unoszące się nad dnem — idealne m.in. do zestawów typu snowman oraz w sytuacjach, gdy chcemy szybko nadać pływalność przynęcie tonącej.

Seria Bait Drill dostępna jest w średnicach 1 mm, 4 mm, 6 mm oraz 8 mm, dzięki czemu można dobrać narzędzie do rodzaju przynęty i oczekiwanego poziomu wyporności. Wersja 8 mm sprawdzi się przy większych kulkach i przynętach, które wymagają większej komory na korek.

Najcieńsze wiertło w serii przeznaczone jest do twardych przynęt, których nie da się przebić igłą bez ryzyka pęknięcia — takich jak mocno podsuszone kulki czy pellet — natomiast końcówka z prowadzącym kolcem w każdym modelu pozwala precyzyjnie rozpocząć wiercenie i zapobiega ślizganiu się wiertła po powierzchni przynęty.

Ergonomiczny uchwyt w czarno-zielonej kolorystyce zapewnia pewny chwyt i komfort pracy nawet przy twardszych przynętach. W zestawie znajduje się jedno wiertło Bait Drill 8mm oraz korkowe wkłady (liczba zależna od wersji rozmiarowej). Dodatkowe korkowe pałeczki w rozmiarach 4 mm, 6 mm i 8 mm dostępne są osobno w paczkach po 10 sztuk.

  • Sklep stacjonarny
  • Rabaty dla stałych klientów
  • Jakość bez kompromisu
+48 535 959 755

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły