Information i zamówienia: +48 535 959 755

Słodzik CCMOORE Ultrasweet 50g

  • Zapytaj o dostępność (co to znaczy?)
  • Koszt przesyłki od 20,00 zł
  • Kod produktu 92422
  • CC Moore

Informacja i zamówienia: 535 959 755 lub biuro@carpsite.pl

Opis produktu

Słodzik CCMOORE Ultrasweet 50g


SŁODZIK – CC Moore ULTRASWEET

CC Moore Ultrasweet to wysokoskoncentrowany słodzik w formie proszku, przeznaczony do stosowania w produkcji przynęt karpiowych. Jego intensywna słodycz, wielokrotnie przewyższająca działanie zwykłego cukru, pozwala uzyskać wyraźny efekt smakowy już przy minimalnych dawkach.

Dzięki temu Ultrasweet nie dominuje nad pozostałymi składnikami mieszanki, a jedynie subtelnie podkreśla i wzmacnia profil smakowy przynęty. Jest szczególnie polecany do miksów bazowych kulek proteinowych, past zanętowych oraz przynęt hakowych, które wymagają delikatnego, ale skutecznego dosłodzenia.

Warto pamiętać, że karpie posiadają znacznie bardziej rozwinięty zmysł smaku i powonienia niż człowiek, dlatego nadmierne słodzenie może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego. Najlepsze rezultaty uzyskuje się przy stosowaniu bardzo niskich, zalecanych dawek.

Produkt sprawdza się przez cały sezon, zarówno w chłodnej, jak i ciepłej wodzie. Doskonale komponuje się z innymi atraktorami i aromatami CC Moore, umożliwiając tworzenie kompleksowych i wyjątkowo skutecznych przynęt.

Specyfikacja produktu:

  • Wysokoskoncentrowany słodzik w proszku, wielokrotnie słodszy od cukru

  • Idealny do miksów bazowych, past zanętowych i przynęt haczykowych

  • Zwiększa atrakcyjność przynęt bez dominowania nad innymi składnikami

  • Zalecane stosowanie minimalnych dawek

  • Kompatybilny z innymi atraktorami CC Moore

  • Sugerowane dawkowanie: do 2 g / 1 kg miksu

Opakowania: 50 g lub 250 g

  • Sklep stacjonarny
  • Rabaty dla stałych klientów
  • Jakość bez kompromisu
+48 535 959 755

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły