Information i zamówienia: +48 535 959 755
PROMOCJA!

Torba na latarki Delphin Light SPACE C2G

  • (Jest 2 szt) Wysyłamy w 48h!
  • Koszt przesyłki od 20,00 zł
  • Kod produktu 101002386
  • Delphin
77,60 zł 97,00 zł
Informacja i zamówienia: 535 959 755 lub biuro@carpsite.pl

Opis produktu

Torba na latarki Delphin Light SPACE C2G

Delphin SPACE to ekskluzywna seria toreb i plecaków firmy Delphin. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, solidnymi zamkami błyskawicznymi oraz unikalnym designem z kamuflażem C2G.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego miejsca na swoje latarki czy to latarki czołowe czy biwakowe i często są one po prostu rzucane wśród sprzętu, zrobisz sobie przysługę, kupując Delphin Light SPACE C2G.

Jest to poręczna torba z utwardzonym dnem i częściami bocznymi, które zapewniają absolutną ochronę sprzętu oświetleniowego przed uszkodzeniem lub przypadkowym włączeniem. Przestrzeń wewnątrz można regulować dzięki wyjmowanemu dzielnikowi na rzepy. Tylko od Ciebie zależy, jak chcesz ją wykorzystać.
Wyściełany pokrowiec posiada wewnątrz praktyczną kieszeń na zamek błyskawiczny do przechowywania kabli, baterii lub złączek.

Informacje techniczne:
Wymiary zewnętrzne: 35x8x7 cm
Wymiary kieszeni wewnętrznej: 32x6 cm

Stylowy, opatentowany kamuflaż firmy Delphin o nazwie C2G ma w swojej nazwie więcej, niż się wydaje. Jest to skrót od "Second generation of Carpath", ale także "Carpath to Green", czyli nasz kamuflaż Carpath w kolorze zielonym. Ten kamuflaż ma naprawdę unikalny styl. Może się wydawać, że ma on tylko trzy różne odcienie zieleni, ale kiedy przyjrzysz się bliżej, możesz zidentyfikować sylwetki karpi, elementy zestawu karpiowego i logo Delphin. Dzięki C2G twój sprzęt wędkarski będzie miał naprawdę oryginalny styl.
  • Sklep stacjonarny
  • Rabaty dla stałych klientów
  • Jakość bez kompromisu
+48 535 959 755