Information i zamówienia: +48 535 959 755
PROMOCJA

INVADER Kulki zanętowe Dracula - Czosnek/ Orzech Tygrysi - 20 mm 0,8 kg

  • Zapytaj o dostępność
  • Koszt przesyłki od 20,00 zł
  • Kod produktu 2620
  • INVADER

Informacja i zamówienia: 535 959 755 lub biuro@carpsite.pl

Opis produktu

INVADER Kulki zanętowe Dracula - Czosnek/ Orzech Tygrysi - 20 mm 0,8 kg

Dracula, zwany Władem II Palownikiem, stanowił inspirację dla postaci książkowego i filmowego Draculi. Najbardziej zasłynął z powitania jakie zgotował sułtanowi, które do historii przeszło pod nazwą „Lasu Pali”.
Turcy w swym marszu napotkali przerażającą „dekorację” przydrożną, składającą się z jeńców tureckich nabitych na pale i ustawionych w szpaler szeroki na kilometr i długi na trzy.
Sułtan, widząc swoją armię głodną i wyczerpaną, zarządził odwrót.

 

Seria stworzona przede wszystkim z myślą o łowieniu w wodach o niskiej temperaturze. Połączenie dwóch atrakcyjnych, aczkolwiek indywidualnych zapachów stworzyło bardzo nietypową mieszankę.
Wieloletnie testy nad wodą udowodniły, iż zarówno zapach Draculi jak i kolor motywują ospałe i leniwe karpie do żerowania. Miks bazujący na drobno zmielonej mączce z orzecha tygrysiego,
uzupełniony wysokobiałkowymi mączkami rybnymi jak Predigsted, czy LT94 jest nie tylko bogaty w wartości odżywcze, minerały i witaminy, lecz dodatkowo muśnięty aromatem czosnku wywołuje u karpi duże pobudzenie. Dodatki roślinne z firmy Haith’s uzupełniają produkt, dopinając całości w dążeniu do doskonałości.

 

CZOSNEK odgrywa w kuchni rumuńskiej ważną rolę, nie tylko ze względu na właściwości odstraszające wampiry, ale także jako dodatek do mięs, sałatek i sosów. 
A ORZECH TYGRYSI wraz z nim dodają aromatu przynęcie Dracula.

 

Nuta główna zapachowa: orzech tygrysi-czosnek

Kulki zanętowe oparte wyłącznie na naturalnych składnikach i dodatkach, jak jajka, całe i mielone ziarna, proteiny, oraz mączki zwierzęce i  roślinne.
Zastosowane dodatki smakowo-zapachowe, jak np. oleje, witaminy, aminokwasy i stymulatory apetytu są skomponowane w takich proporcjach aby bardzo szybko wejść w reakcje z wodą i rozpocząć prace wyzwalając główne składniki odżywcze wabiące ryby.

  • Sklep stacjonarny
  • Rabaty dla stałych klientów
  • Jakość bez kompromisu
+48 535 959 755

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły